Informace ke stěhování knihovny

04.11.2022 08:07

Milí čtenáři,

v souvislosti s rekonstrukcí objektu hlucké tvrze bude knihovna přestěhována do náhradních prostor, a to do budovy staré školy (nám. Komenského 230), kde bude knihovna fungovat během rekonstrukce.

Z důvodu stěhování bude knihovna cca na 2 týdny uzavřena.

Poslední výpůjční den v knihovně na tvrzi bude v úterý 15. listopadu, a to v běžné půjčovní době, od 9 do 16 hod., prostřednictvím výdejního okénka. Doporučujeme čtenářům, aby si přišli vypůjčit dostatek knih a časopisů. Od středy 16. listopadu až do konce měsíce listopadu bude probíhat stěhování.

Stěhovat se samozřejmě nebudou jen knihy a časopisy, také veškerý inventář – regály, police, stoly, židle… Ale také i IT infrastruktura knihovny. Z tohoto důvodu mohou v době uzavření nastat výpadky, co se týče přihlášení do čtenářského konta a on-line katalogu.

Knihovna se bude stěhovat do původní třídy a kabinetu v přízemí staré školy. Do knihovny se dostanete bočním vstupem (jak se chodilo do školy), projdete vestibulem a odbočíte vpravo. Vše bude označeno.

Pokud nenastanou žádné komplikace, předpokládáme otevření knihovny od čtvrtka 1. prosince 2022.

Romana Jančová, knihovnice