NOC S ANDERSENEM 2019 + foto

07.03.2019 13:42

Městská knihovna a Dům dětí a mládeže v Hluku zvou opět zájemce - malé čtenáře z prvních až čtvrtých ročníků základní školy na "Noc s Andersenem", která letos proběhne z pátku 29. března 2019 na sobotu 30. března 2019.

Milé děti, pokud máte zájem strávit kouzelný pohádkový večer s nocováním, vyplňte přiloženou přihlášku zde

a co nejdříve ji odevzdejte v knihovně nebo na DDM, protože počet účastníků nocování je opět omezen!

(tyto tiskopisy si můžete vyzvednout i v knihovně nebo na DDM)

Městská knihovna a Dům dětí a mládeže v Hluku zvou zájemce - malé čtenáře z prvních až čtvrtých ročníků základní školy na "Noc s Andersenem", která letos proběhne z pátku 23. března 2018 na sobotu 24. března 2018.

Nezapomeňte si stáhnout, vytisknout, podepsat a při předání dítěte nám odevzdat i prohlášení rodičů.(tyto tiskopisy si můžete vyzvednout i v knihovně nebo na DDM)

Více zde: https://hluk.knihovna.cz/news/noc-s-andersenem-2018/