Píšu povídky, píšu básně ...

27.10.2017 07:26

Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana v Uherském Hradišti

vyhlašuje literární soutěž pro děti do 15ti let

PÍŠU POVÍDKY, PÍŠU BÁSNĚ... tentokrát ze zvířecí říše

Vše v přírodě – každá květina, každý strom a každé zvíře nás může mnohému naučit.“

Eckhart Tolle

Co máme společného se zvířaty? Je člověk pánem tvorstva? Mohou zvířata jednat jako lidé? Chová se člověk občas jako zvíře? Jak vypadá svět očima zvířat? Mají zvířata emoce?

Těšíme se na vaše bajky, pohádky, fejetony, povídky, básničky, pověsti, komiksy, příběhy vymyšlené či skutečné, cení se originalita... nejvíce však 3 strany textu nebo 3 básně

Mladé autory prosíme : své příspěvky nezapomeňte podepsat, uvést třídu, školu, věk a adresu bydliště. Zasláním příspěvku dávají děti i jejich rodiče souhlas ke zveřejnění a dalšímu publikování textu. Práce, která je již jednou přihlášena do soutěže, se nesmí zúčastnit soutěže v žádném dalším ročníku ani jiné literární soutěže.

Práce můžete doručit: na flashce, elektronicky: detske@knihovnabbb.cz, poštou na adresu:

oddělení pro děti KBBB, Velehradská 714, 686 01 Uherské Hradiště. Zaslané práce nevracíme

uzávěrka soutěže: 15. ledna 2018

Práce vybrané porotou postupují do krajského kola, ty nejlepší budou oceněny v červnu 2018

při festivalu Hradišťské sluníčko

Své práce můžete odevzdat i v hlucké knihovně,

dětskému oddělení KBBB v Uh. Hradišti budou obratem předány!