TÝDEN KNIHOVEN 2. - 6. 10. 2023

18.09.2023 12:19

Stezka skřítka Knihálka, to je název projektu, který se uskuteční v rámci letošní celostátní akce SKIP - Týdne knihoven, tj. od pondělí 2. do pátku 6. října 2023. Tato interaktivní vzdělávací stezka je určena pro dětské čtenáře. Se skřítkem Knihálkem budeme společně pátrat po ztracené knize. Začátek i konec bude vždy v knihovně. Zájemce si vyzvedne deníček s propiskou a podle mapy bude procházet jednotlivá vyznačená stanoviště (zhruba jako při putování Z pohádky do pohádky). Zastavení bude celkem 8 a u každého bude úkol a otázka. Odpovědi na otázky bude zapisovat do křížovky v deníčku. Po splnění všech úkolů na stezce a vyluštění tajenky přijde účastník do knihovny, kde bude pátrání po ztracené knížce ještě pokračovat. Za úspěšné absolvování získá každý odměnu. Více o Stezce skřítka Knihálka a podrobnější informace získáte v knihovně. Tento projekt je finančně podpořen ze SKIP – Velká Morava.

Tak neváhejte a v prvním říjnovém týdnu určitě do knihovny zavítejte :-)