Večerníček a jeho pohádky

12.09.2017 07:37

Tak, prázdniny skončily a děti se vrátily do školních lavic. Ale než se tak stalo, čekalo v sobotu 2. září 2017 na všechny kluky a holčičky už tradiční pohádkové putování.

I když se nám v sobotu hodně ochladilo, důležité pro všechny bylo, že nezačalo pršet a plánovaná akce se mohla uskutečnit.

Tradiční pohádková cesta byla plná úkolů, zábavy a odměn. Letos poprvé měla naše knihovna své samostatné stanoviště - v parku u tvrze.

Ústřední postavou byl dětmi oblíbený Večerníček. Úkolem dětí (za pomoci rodičů) bylo složit papírovou čepici a napsat na připravenou nástěnku oblíbenou pohádku z Večerníčku. A co se nejvíc líbí? Samozřejmě Krteček, Maxipes Fík, Pat a Mat, Rákosníček, Hurvínek, Pejsek a Kočička, Krakonoš, Bob a Bobek, Křemílek a Vochomůrka, Štaflík a Špagetka ...

Odměnou za splnění úkolů byla pro děti barevná záložka.